Cégtörténet
Pályázatok
Mérnöki szolgáltatások
Kivitelezés
Kereskedelem
Kapcsolat
Munkatársak
Írj nekünk!
Állásajánlatok

Villamos Berendezés Szerelő / Villanyszerelő

Jelentkezzen hozzánk villamos berendezés szerelő / villanyszerelő pozícióba!

-Munkakör leírása:

  • Technológiai villamos berendezések szerelése, telepítése
  • Rendkívüli meghibásodások elhárítása, okainak feltárása
  • Gépek, berendezések villamossági üzembe helyezése
  • Szereléshez kapcsolódó anyagok, eszközök felmérése
  • Beszerzések előkészítése

-Elvárások:

  • Szakirányú szakmunkás vagy középfokú végzettség
  • Ipari automatizálásban szerzett jártasság
  • Elektromos rajzolvasási ismeret
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Teljesítményorientáltság, jó problémamegoldó képesség
  • Önállóság, határozottság, precíz és pontos munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

-Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér
  • Határozatlan idejű szerződés, teljes munkaidőben
  • Változatos munkakör, szakmai fejlődési lehetőség
  • Béren kívüli juttatások

-Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Műszerész
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

-Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat, kezdőként is jelentkezhetsz.

-Szükséges nyelvtudás:

  • Alapfokú nyelvtudást (angol, német stb.)

-Munkavégzés helye:

  • Miskolc, illetve a cég aktuális munkaterületei

micromax logó

3529 Miskolc, Bem József út 14.

Cégnév

MICRO-MAX Méréstechnikai, Automatizálási Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság

Adószám

11385617-2-05

Cégjegyzékszám

05 09 004560