Cégtörténet
Pályázatok
Mérnöki szolgáltatások
Kivitelezés
Kereskedelem
Kapcsolat
Munkatársak
Írj nekünk!
Állásajánlatok

Müszaki Értékesítő/Üzletkötő

Jelentkezzen hozzánk müszaki értékesítő / üzletkötő pozícióba!

-Munkakör leírása:

  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, potenciális új partnerek felderítése
  • Felmerülő adminisztratív feladatok ellátása, ügyfélpanaszok kezelése
  • A piaci lehetőségek figyelemmel kísérése
  • Beszerzések előkészítése
  • Az ügyfelek tájékoztatása a termékekről, árakról, elérhetőségekről és a készletekről
  • Termékekkel kapcsolatos tanácsadás, szakértői iránymutatás
  • Weboldal és Webáruház kezelése, aktualizálása

-Elvárások:

  • Villamos szakképzetség
  • Ipari automatizálás területén szerzett tapasztalat előny
  • Kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Webshop üzemeltetésben való jártasság
  • Value selling értékesítési készség
  • Vevőközpontú szemlélet, vevőközelségre törekvés
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Projektszemlélet
  • Precíz, önálló, eredményszemléletű munkavégzés
  • Proaktivitás, strukturáltság, csapatmunkára való képesség

-Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér
  • Határozatlan idejű szerződés, teljes munkaidőben
  • Változatos munkakör, szakmai fejlődési lehetőség
  • Béren kívüli juttatások

-Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs
  • Webáruház kezelése

-Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat, kezdőként is jelentkezhetsz.

-Szükséges nyelvtudás:

  • Középfokú nyelvtudást (angol, német stb.)

-Munkavégzés helye:

  • Miskolc, illetve a cég aktuális munkaterületei

micromax logó

3529 Miskolc, Bem József út 14.

Cégnév

MICRO-MAX Méréstechnikai, Automatizálási Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság

Adószám

11385617-2-05

Cégjegyzékszám

05 09 004560